Disainiajakiri
Disainiajakiri
Mallide Joonistamine

insectOrama

Mallide Joonistamine InsectOrama on 6 joonistusmalli komplekt, mis sisaldab 48 kuju. Lapsed (ja täiskasvanud) saavad neid kujuteldavate olendite joonistamiseks kasutada. Vastupidiselt enamikule joonistusmallidele, ei sisalda putukasOrama tervikkujusid, vaid ainult osi: pead, kehasid, käpad ... Muidugi putukate osi, aga ka teiste loomade ja inimeste tükke. Pliiatsi abil on paberile võimalik leida lõputu hulk olendeid ja need seejärel värvida.

Projekti nimi : insectOrama, Disainerite nimi : Stefan De Pauw, Kliendi nimi : .

insectOrama Mallide Joonistamine

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.