Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kellarakendus

Dominus plus

Kellarakendus Dominus plus väljendab aega originaalsel viisil. Nagu doominootükkidel olevad punktid, tähistab kolm punktirühma: tunde, kümneid minuteid ja minuteid. Kellaaega saab lugeda punktide värvist: AM roheline; kollane PM jaoks. Rakendus sisaldab taimerit, äratuskella ja helisignaale. Kõik funktsioonid on navigeeritavad, puudutades diskreetseid nurgapunkte. Sellel oli originaalne ja kunstiline kujundus, mis tutvustas 21. sajandi tegelikku ajanägu. See on kujundatud ilusas sümbioosis Apple'i kaasaskantavate seadmete ümbristega. Sellel on lihtne liides, milles on ainult paar vajalikku sõna.

Projekti nimi : Dominus plus, Disainerite nimi : Albert Salamon, Kliendi nimi : .

Dominus plus Kellarakendus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.