Disainiajakiri
Disainiajakiri
Töö Nagu Kodus

PACO Operation Hub

Töö Nagu Kodus Töötajad on äri jaoks kõige väärtuslikum varandus. Kujundus pakkus harmooniat ja funktsionaalset ruumi, kellele võiksid päevas kõige kauem viibida. Kaasaegne ja luksuslik õhkkond, mis ei anna mitte ainult ilu, annaks see mõnus ja erakordne töö ka hea mudeli nende klientide visiitidele, mis sünkroniseeruks nende ootustega oma kaubamärgi kvaliteeditulemustele. Kõige keerulisem ülesanne oli kontoripinna maksimeerimine, paigutades tohutud talad üle lae ... lõpuks oli ehitatud kahekorruseline ruum, et luua kasutatav ala 1600–3000 ruutjalga jalgadega, pidades silmas asustamist.

Projekti nimi : PACO Operation Hub, Disainerite nimi : Philip Tse, Kliendi nimi : PACO Communications.

PACO Operation Hub Töö Nagu Kodus

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.