Disainiajakiri
Disainiajakiri
Brändi Identiteet, Kaubamärgistrateegiad

babyfirst

Brändi Identiteet, Kaubamärgistrateegiad ühisettevõte välismaiste ja hiina üksuste vahel, kes jagunevad Hiina mandriosa turule imporditud tippklassi imikuhooldustooteid. disain ühendab sujuvalt lääne ja hiina, kaasaegsed ja traditsioonilised, kultuuriliselt ja sotsiaalselt olulised elemendid. see on hiina traditsioon, et lapsele õnnestub punastes riietes või riietes uusi vastsündinuid punastada (punane on õnne värv). tutt on äratuntavalt läänepoolne. see kujundus edastab püüdlusi modernsuse poole, austades samas traditsioone. jäädvustame ka seda, kuidas Hiinas nn ühe lapse poliitikat järgides väärtustatakse lapsi.

Projekti nimi : babyfirst, Disainerite nimi : brian LAU lilian CHAN, Kliendi nimi : .

babyfirst Brändi Identiteet, Kaubamärgistrateegiad

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.