Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tugitool

The Monroe Chair

Tugitool Silmatorkav elegants, idee lihtsus, mugav, kujundatud pidades silmas jätkusuutlikkust. Monroe tool on katse tugitooli valmistamisega seotud tootmisprotsessi drastiliselt lihtsustada. Selles kasutatakse ära CNC-tehnoloogiate potentsiaali korduvalt MDF-st lameda elemendi väljalõikamiseks, seejärel surutakse need elemendid ümber kesktelje, moodustades kompleksselt kõverdatud tugitooli. Tagajalg liigub järk-järgult seljatoeks ja käetugi esijalaks, luues selge esteetika, mis on täielikult määratletud tootmisprotsessi lihtsusega.

Projekti nimi : The Monroe Chair, Disainerite nimi : Alexander White, Kliendi nimi : .

The Monroe Chair Tugitool

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.