Disainiajakiri
Disainiajakiri
Bluetooth Peakomplekt

Bluetrek Titanium +

Bluetooth Peakomplekt See uus Bluetreki peakomplekt “Titanium +”, mis on viimistletud stiilse kujundusega, mis sümboliseerib “välja sirutamist” (poomitoru ulatub ümmarguse kõrvadetailist), on valmistatud vastupidavast materjalist - alumiiniumisulamist ja mis on ennekõike varustatud võimalusega uusimate nutiseadmete helisignaali voogesitamiseks. Kiire laadimise funktsioon võimaldab teie vestlust hetkega pikendada. Patareide väljatöötamisel olev patareide paigutuse disain võimaldab peakomplekti kaalu tasakaalustada, et suurendada kasutusmugavust.

Projekti nimi : Bluetrek Titanium +, Disainerite nimi : CONNECTEDEVICE Ltd, Kliendi nimi : Bluetrek Technologies Limited.

Bluetrek Titanium + Bluetooth Peakomplekt

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.