Disainiajakiri
Disainiajakiri
Lamp

Capsule Lamp

Lamp Lamp oli algselt mõeldud lasteriiete kaubamärgile. Inspiratsioon pärineb kapselmänguasjadest, mida lapsed saavad müügiautomaatidest, mis asuvad tavaliselt kaupluste juures. Lambi poole vaadates võib näha hunnikut värvilisi kapselmänguasju, millel kõigil on kaasas soov ja rõõm, mis äratavad noorusliku hinge. Kapslite arvu saab reguleerida ja sisu vastavalt oma soovile välja vahetada. Igapäevastest tühiasidest kuni eriliste kaunistusteni muutub iga kapslitesse pandud objekt teie enda ainulaadseks narratiiviks, kristalliseerides seeläbi teie elu ja meeleseisundi konkreetsel ajal.

Projekti nimi : Capsule Lamp, Disainerite nimi : Lam Wai Ming, Kliendi nimi : .

Capsule Lamp Lamp

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.