Disainiajakiri
Disainiajakiri
Notsu Pank

DEEPE

Notsu Pank Objekt on notsu pank. Ainulaadne karakterikujuline välimus ühendab endas kallid, prestiižikad ehted, milledest on armas ja lahke ning pereliikmete pidevast kohalolekust, rahakogumisel on väga funktsionaalsed omadused. Kuid silmapaistvam DeePee funktsioon - lisaks standardfunktsioonidele, mis täiuslikult vastavad - on see, et uus sõnastus, ainulaadne ja üksteist täiendav kontekstuaalne juveel on kogu eksklusiivne kodu.

Projekti nimi : DEEPE, Disainerite nimi : Zoltan Madosfalvi, Kliendi nimi : Lima Home design studio.

DEEPE Notsu Pank

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.