Disainiajakiri
Disainiajakiri
Täisautomaatne Teemasin

Tesera

Täisautomaatne Teemasin Täisautomaatne Tesera lihtsustab tee valmistamise protsessi ja seab tee valmistamiseks atmosfääri. Lahtine tee täidetakse spetsiaalsetesse purkidesse, mille valmistamise aega, veetemperatuuri ja tee kogust saab individuaalselt reguleerida. Masin tunneb need seaded ära ja valmistab täiusliku tee täielikult läbipaistvas klaaskambris täielikult. Kui tee on välja valatud, toimub automaatne puhastus. Integreeritud salve saab serveerimiseks eemaldada ja kasutada ka väikese pliidina. Sõltumata sellest, kas tass või pott on teie tee täiuslik.

Projekti nimi : Tesera, Disainerite nimi : Tobias Gehring, Kliendi nimi : Blick Kick Kreativ KG.

Tesera Täisautomaatne Teemasin

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.