Disainiajakiri
Disainiajakiri
Qr-Koodi Kleebis

Marketplace on the Move

Qr-Koodi Kleebis Uus viis oma auto müümiseks igal pool! Ainult veebisaidil www.krungsriautomarketplace.com, kuhu saate oma auto müümiseks postitada, koostame teie nimekirjas oleva auto ainulaadsel veebiaadressil põhineva QR-koodi kleebise, mille teie valitud kleebise kujundus toimetab siis teie kohale, et saaksite oma auto kleebise kinnitada! !! Ostja jaoks skannige lihtsalt QR-koodi, mida näete Müüja parklates kaubamajades, kohvikutes, hoonetes jne. Juurdepääs autodetailidele koheselt. Helistage müüjale ja kontrollige järele. Kõik on äkki juhtunud kohas, kus te mõlemad olete !!!

Projekti nimi : Marketplace on the Move, Disainerite nimi : Krungsri Auto, Kliendi nimi : Krungsri Auto.

Marketplace on the Move Qr-Koodi Kleebis

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.