Disainiajakiri
Disainiajakiri
Köögitarvete Komplekt

MiMì

Köögitarvete Komplekt Mimì lihtne disain oma puhta lõikega geomeetriaga näitab suurt kasutusmugavust. Käepidemed on olulised, kuid sõlmeline kuju paistab silma mati hallvormiga valatud alumiiniumkorpusega ja tagab kindla haarde isegi märja või rasvase pinna korral. Üksik joonistatud terasest visand, mis võtab kinni kleepumata köögitarvikutest, ei vaja täiendavaid vuugisid. Hubase haarde saamiseks kasutatakse elastset metalli painduvust: kui seda vajutada, muudavad käepidemed hõlpsalt oma kuju ja sobivad iga kasutaja haardeulatusse. Pingutatud traadiga käepide muudab ka selle kuju. Minimaalne disain aitab kaasa ergonoomika täiustamisele .:: ilma materjalideta saab teha veel rohkem ja veelgi paremini:

Projekti nimi : MiMì, Disainerite nimi : Gian Piero Giovannini, Kliendi nimi : urge design.

MiMì Köögitarvete Komplekt

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.