Disainiajakiri
Disainiajakiri
Müügisalong

CHAMELEON

Müügisalong Salongi teema on näitusepaiku teenindav tehnoloogia. Laes ja seintel kasutatavad tehnoloogilised jooned, mis väljendavad kõikides salongides eksponeeritavate kingade tehnoloogiat, mida imporditakse ja toodetakse hoone kõrval asuvas tehases.Laed ja seinad, mis kujundasid vabal kujul, ideaaljuhul kogudes, kasutage CAD-CAM-tehnoloogiat. Prantsusmaal valmistav Barrisol, Istanbuli Euroopa poolel valmistatavad mdf-lakkmööbel, Istanbuli Aasias valmistavad RGB Led-süsteemid ilma ripplae peal mõõtmise ja peaproovita .

Projekti nimi : CHAMELEON, Disainerite nimi : Ayhan Güneri, Kliendi nimi : EUROMAR İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.STİ.

CHAMELEON Müügisalong

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.