Disainiajakiri
Disainiajakiri
Elutoa Tool

Cat's Cradle

Elutoa Tool Numbrid või kiud, praegune projekteerimisprotsessi dilemma. Kõik me oleme algajad, kuid mõned meist peavad selle nimel vaeva nägema. Algajad disainerid jälgivad kõiki saadaolevaid tehnikaid ja õpivad neid juurde. Aja jooksul (~ 10 000 tundi) omandame rajatise (d), mis meie mängu tõsta / populariseerida / isikupärastada / ökonoomsemaks muuta. Niisiis, mind köidab praegune vaimustus meediatest, mis viitavad sellele, et kõige elementaarsem disainilahendus on hõlpsasti juhitav number. See number ei ole elu genereeriv üksus, vaid ümardamine allapoole kõige vähem ühiseks nimetajaks, mis on väiksem kui kiud. Kujundus on vähemalt killud, killud ja kiud.

Projekti nimi : Cat's Cradle, Disainerite nimi : Stoel Burrowes, Kliendi nimi : Stoel Burrowes Design.

Cat's Cradle Elutoa Tool

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.