Disainiajakiri
Disainiajakiri
Aed

Tiger Glen Garden

Aed Tiger Gleni aed on Johnsoni kunstimuuseumi uude tiiba ehitatud mõtisklemisaed. See on inspireeritud hiina tähendamissõnast, mida nimetatakse Tiigrigleeni kolmeks naeruks, milles kolm meest ületavad oma sektilised erinevused, et leida sõpruse ühtsus. Aed kujundati jaapani keeles karesansui nimega karm stiilis, kus kivide paigutusega luuakse looduspilt.

Projekti nimi : Tiger Glen Garden, Disainerite nimi : Marc Peter Keane, Kliendi nimi : Johnson Museum of Art.

Tiger Glen Garden Aed

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.