Disainiajakiri
Disainiajakiri
Salongitool

YO

Salongitool YO järgib mugavate istmete ergonoomilisi põhimõtteid ja puhtaid geomeetrilisi jooni, mis abstraktselt moodustavad tähed YO. See loob kontrasti massiivse, "isase" puitkonstruktsiooni ja 100% taaskasutatud materjalist kerge istme ja seljaosa läbipaistva "naissoost" komposiitriide vahel. Riide pinge saavutatakse kiudude (nn korsetti) põimimisega. Salongitooli täiendab väljaheide, mis muutub 90 ° pööramisel külglauaks. Värvivalik võimaldab neil mõlemal hõlpsasti sobituda erinevate stiilide interjööridega.

Projekti nimi : YO, Disainerite nimi : Rok Avsec, Kliendi nimi : ROPOT.

YO Salongitool

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.