Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kinnitatav Pööratav Laud

Ergo-table for bed

Kinnitatav Pööratav Laud Laud suudab teatud nurga all pöörduda, et see mahuks ruumi maksimeerimiseks voodi / sektsiooni alla ja avaneks kasutataval viisil. Võimalik, et sellel on vähe pöörlemisfunktsioone, mis asuvad kahel tasapinnal, et kasutaja saaks neid hõlpsalt ümber pöörata. See aitab lahendada võimalikku probleemi, kui asetate sülearvuti või muud sarnased seadmed otse voodile, mis püüab õhuvoolu kinni. Ergonoomilises plaanis võimaldab kiigelaud kasutajal omale sobivat kinnituspinda, et vältida kasutaja sülle vajutamist. Kui keha on eelistatud poosis, pöördub laud tema poole, säilitades mugavuse. Laua kasutamine on samuti sõbralik.

Projekti nimi : Ergo-table for bed, Disainerite nimi : Ivan Paul B. Abanilla, Kliendi nimi : ABANILLA DESIGN.

Ergo-table for bed Kinnitatav Pööratav Laud

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.