Disainiajakiri
Disainiajakiri
Muudetav Diivan

Mäss

Muudetav Diivan Tahtsin luua modulaarse diivani, mida saaks muuta mitmeks eraldi istelahenduseks. Kogu mööbel koosneb vaid kahest erinevast sama kujuga tükist, et moodustada erinevaid lahendusi. Põhikonstruktsioon on käetugede sama külgmise kujuga, kuid ainult paksem. Mööbli põhitüki muutmiseks või jätkamiseks saab käetugesid 180 kraadi pöörata.

Projekti nimi : Mäss, Disainerite nimi : Claudio Sibille, Kliendi nimi : .

Mäss Muudetav Diivan

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.