Disainiajakiri
Disainiajakiri
Aktiivkõlar

db60

Aktiivkõlar Aktiivne kõlar db60 on loodud mobiilsideseadmete kasutajatele. Valjuhääldi db60 stiil põhineb põhjamaise disainikeele pärandil ja lihtsusel. Kasutusmugavus kajastub originaalses vormis ja minimalistlikes omadustes. Kõlaril pole nuppe ja puhas disain teeb selle sobivaks paigaldamiseks kõikjal, kus on vaja suurt heli. Db60 asub koduheli ja sisekujunduse piiril.

Projekti nimi : db60, Disainerite nimi : DNgroup Design Team, Kliendi nimi : DNgroup.

db60 Aktiivkõlar

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.