Disainiajakiri
Disainiajakiri
Loominguline Ümberehitus

Redefinition

Loominguline Ümberehitus Projekti lühikokkuvõte oli mägikonteksti hoidmine, ilma et see tekitaks mälestusmärke mälestusest mälestustes valitsevate elamutüüpide üle. See hõlmas tüüpilise mägimaja põhjalikku renoveerimist. Kõik valmistatakse kohapeal, kasutades põhimaterjalidena metalli, männi ja mineraalaineid, inimtööjõudu ja asjatundlikkust. Peamine idee oli lasta objektidel omandada kasutus ja sentimentaalne väärtus pärast seda, kui omanikud leiavad, et need on kasulikud ja tuttavad, ning kavandada ka materjalide muundavat jõudu silmas pidades.

Projekti nimi : Redefinition, Disainerite nimi : Helen Brasinika, Kliendi nimi : BllendDesignOffice.

Redefinition Loominguline Ümberehitus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.