Disainiajakiri
Disainiajakiri
Pross

"Emerald" - Project Asia Metamorphosis

Pross Objekti märk ja väliskuju võimaldavad muuta ornamendi uut kujundust. Elavas looduses muutub üks periood teiseks. Kevad järgneb talvele ja hommik tuleb pärast ööd. Muutuvad ka värvid, aga ka atmosfäär. See piltide vahetamise ja vaheldumise põhimõte tuuakse esile «Aasia metamorfoosi» kaunistuste kollektsioonis, kus kaks erinevat olekut, kaks piiramatut pilti peegelduvad ühes objektis. Konstruktsiooni liikuvad elemendid võimaldavad muuta ornamendi iseloomu ja välimust.

Projekti nimi : "Emerald" - Project Asia Metamorphosis, Disainerite nimi : Victor A. Syrnev, Kliendi nimi : Uvelirnyi Dom VICTOR.

"Emerald" - Project Asia Metamorphosis Pross

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.