Disainiajakiri
Disainiajakiri
Hariduslikuks Muudetav Seade

Pupil 108

Hariduslikuks Muudetav Seade Õpilane 108: kõige odavam hariduse jaoks mõeldud Windows 8 teisendatav seade. Uus liides ja täiesti uus kogemus õppimisel. Õpilane 108 sirvib nii tahvelarvutite kui ka sülearvutite maailmu, vahetades neid kahe vahel, et hariduses toimimist paremaks muuta. Windows 8 avab uusi õppimisvõimalusi, võimaldades õpilastel puutetundliku ekraani funktsiooni ja lugematul hulgal rakendusi täielikult ära kasutada. Osa Intel® Education Solutions on õpilane 108 kõige taskukohasem ja sobivam lahendus klassiruumide jaoks kogu maailmas.

Projekti nimi : Pupil 108, Disainerite nimi : Jp Inspiring Knowledge, Kliendi nimi : JP - inspiring knowledge.

Pupil 108 Hariduslikuks Muudetav Seade

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.