Disainiajakiri
Disainiajakiri
Led-Televisioon

XX265

Led-Televisioon Plastikapi kujundus eristub tavapärastest mudelitest, logo ja visuaalse illusiooni saamiseks on ekraani alla jäetud üldine tekstuur ja läikiv pind. Sõltuvalt BMS-i tootmismeetodist on mudel väga tasuv, kuid omab siiski disaini puudutust. Lauaplaadi kujundus on pideva kujuga, mis voolab pubist läbi kroomitud efektiriba. Nii täiendavad nii kapi kujundus kui ka aluse kujundus üksteist.

Projekti nimi : XX265, Disainerite nimi : Vestel ID Team, Kliendi nimi : Vestel Electronics Co..

XX265 Led-Televisioon

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.