Disainiajakiri
Disainiajakiri
Sõrmus

The Empress

Sõrmus Fantastiline ilukivi - pürope - selle olemus toob suursugususe ja pidulikkuse. See on ilu ja ainulaadsus kivi tuvastatud pilt, mis on mõeldud tulevikus kaunistamiseks. Kivi jaoks oli vaja luua ainulaadne raam, mis teda õhku kannaks. Kivi tõmmati kaugemale selle hoidvast metallist. See valem sensuaalne kirg ja atraktiivne jõud. Oluline oli hoida klassikalist kontseptsiooni, toetades ehte tänapäevast tajumist.

Projekti nimi : The Empress, Disainerite nimi : Victor A. Syrnev, Kliendi nimi : Uvelirnyi Dom VICTOR.

The Empress Sõrmus

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.