Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kodu Laua Mööbel

Marken Desk

Kodu Laua Mööbel Selle elegantse ja samas tugeva laua visuaalselt kerge tunne viib meid tagasi Skandinaavia disainikooli. Jalade ebamugav kuju, see, kuidas nad ulatuvad esiküljele peaaegu nagu lordlik tervitusžest, tuletab meile meelde aadliku mehe siluetti, kelle müts tervitab daami. Laud tervitab meid selle kasutamisel. Sahtlite kuju, nagu eraldi kirjutuslaua jäsemed, koos rippuva tunde ja esiküljega isikupärase ilmega, skaneerib ruumi nagu valvsad silmad.

Projekti nimi : Marken Desk, Disainerite nimi : Claudio Sibille, Kliendi nimi : M3 Claudio Sibille.

Marken Desk Kodu Laua Mööbel

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.