Disainiajakiri
Disainiajakiri
Büroohoone

FLOW LINE

Büroohoone Kohapealne ruum on hoone välisseina tõttu ebakorrapärane ja kõver. Seetõttu rakendab disainer antud juhul vooluliinide kontseptsiooni lootuses tekitada voolutunnet ja lõpuks muundada need voolavateks liinideks. Esiteks lammutasime avaliku koridori külgneva välisseina ja rakendasime kolme funktsiooniala, Kolme ala ringlemiseks kasutasime vooluliini ja vooluliin on ka sissepääs väljast. Ettevõte on jagatud viieks osakonnaks ja nende esindamiseks kasutame viit rida.

Projekti nimi : FLOW LINE, Disainerite nimi : Kris Lin, Kliendi nimi : .

FLOW LINE Büroohoone

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.