Disainiajakiri
Disainiajakiri
Linna Pink

Eternity

Linna Pink Vedelast kivist kaheistmeline pink. Kaks tugevat seadet pakuvad mugavat ja haaravat istumiskogemust ning hoolitsevad samal ajal süsteemi stabiilsuse eest. Pingi otsad on paigutatud viisil, mis neutraliseerib vähimagi liikumise. See on pink, mis austab olemasolevat linnakeskkonna infrastruktuuri. Tutvustatakse lihtsat kohapealset paigaldust. Kinnituspunkte pole enam vaja, lihtsalt visake ja unustage. Ettevaatust, kaheksandik on lähedal. oh jah.

Projekti nimi : Eternity, Disainerite nimi : George Drakakis, Kliendi nimi : Escofet.

Eternity Linna Pink

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.