Disainiajakiri
Disainiajakiri
Golfiklubi Salong

Birdie's Lounge

Golfiklubi Salong Golfiklubi puhkeala oli projekteeritud ja ehitatud 6 nädala jooksul, avamispäevaks. See pidi olema ka ilus, funktsionaalne salongina ja sobiv juhuslike golfivõistluste auhinnatseremooniate ja muude väiksemate ürituste jaoks. 3-küljelise klaaskasti jaoks golfiväljaku keskel toob selline lähenemisviis baarisse rohelised, taeva ja mõne golfimõiste, sisustuse värvides ja raja peegeldused mosaiikpeegli tagumises ribas. Vaated väljastpoolt on väga osa sisekujundusest ja kogemusest.

Projekti nimi : Birdie's Lounge, Disainerite nimi : Mario J Lotti, Kliendi nimi : Montgomerie Links Golf Club.

Birdie's Lounge Golfiklubi Salong

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.