Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kiiktool

xifix2base rocking-chair-one

Kiiktool Kiiktooli disain põhineb füüsikal ja materjalil, mis on nõutav minimaalselt - ühe lõputu toruga. Stabiilsus saavutatakse silmusvormi abil. Edasised konstruktsioonid ja ühendused pole vajalikud. Toolil pole ühtegi nurka, ainult kõverad - harmoonilised kõverad. See on õhuke ja hubane kiiktool - ilma ornamentide ja lisakonstruktsioonideta. Ta on mõeldud lõõgastavateks aladeks nagu elutoad. Minimeeritud ühe toru konstruktsioon on kohe nähtav.

Projekti nimi : xifix2base rocking-chair-one, Disainerite nimi : Juergen Josef Goetzmann, Kliendi nimi : Creativbuero.

xifix2base rocking-chair-one Kiiktool

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.