Disainiajakiri
Disainiajakiri
Restoran

Lohas

Restoran Mässu loendur Urban Beat'ile. Baas asub tiheda liiklusega ristmikul. Üldise ruumilise planeeringu eesmärk on luua rahulik ja rahulik tempo, mis justkui ajendaks aeglustama ja kiiretempolises linnaelus nautima iga hetke siin ja praegu. Keskmise planeerimise kaudu moodustatud avatud ruum jagab ruumi erinevate funktsioonide alusel. Toteemilaadsed ekraanid lisavad õrnale ruumilisele õhkkonnale pisut kaasasündinud mängulisust.

Projekti nimi : Lohas, Disainerite nimi : Yu-Wen Chiu (Vita), Kliendi nimi : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

Lohas Restoran

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.