Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ülemaailmne Messiboksi Disain Toyotale

The Wave

Ülemaailmne Messiboksi Disain Toyotale Inspireerituna Jaapani põhimõttest "aktiivne rahulik", ühendab disain ratsionaalsed ja emotsionaalsed elemendid üheks tervikuks. Arhitektuur näeb väljastpoolt minimalistlik ja rahulik. Siiski võite tunda sellest kiirgavat tohutut jõudu. Selle loitsu all libisete uudishimulikult sisemusse. Sisse astudes leiate end üllatavast energiast pakatavast keskkonnast, mis on täis suuri meediumiseinu, mis näitavad energilisi, abstraktseid animatsioone. Nii saab stend külastajatele meeldejääva elamuse. Kontseptsioon kujutab asümmeetrilist tasakaalu, mida leiame looduses ja Jaapani esteetika keskmes.

Projekti nimi : The Wave, Disainerite nimi : Alia Ramadan, Kliendi nimi : Toyota Motors Europe.

The Wave Ülemaailmne Messiboksi Disain Toyotale

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.