Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tänava Pink

Ola

Tänava Pink See pink, mis on kujundatud ökodisaini strateegiaid järgides, viib tänavamööbli uuele tasemele. Samavõrd kodus kui linna- või looduskeskkonnas loovad vedelikuvoolikud ühe pingi piires mitmesuguseid istevõimalusi. Kasutatavateks materjalideks on aluse ümbertöödeldud alumiinium ja istme teras, mis valitakse nende taaskasutatavate ja vastupidavate omaduste tõttu; sellel on särav ja vastupidav pulbervärvitud viimistlus, mis sobib ideaalselt välistingimustes kasutamiseks kõigil ilmadel. Kujundanud Mehhikos City: Daniel Olvera, Hiroshi Ikenaga, Alice Pegman ja Karime Tosca.

Projekti nimi : Ola, Disainerite nimi : Diseno Neko, Kliendi nimi : Diseño Neko S.A. de C.V..

Ola Tänava Pink

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.