Disainiajakiri
Disainiajakiri
Tervisekeskus

Yoga Center

Tervisekeskus Kuveidi linna tihedaimas ringkonnas asuv joogakeskus on katse elustada Jassimi torni keldrikorrust. Projekti asukoht oli ebaharilik. Kuid see oli katse teenindada naisi nii linna piires kui ka ümbritsevatest elamurajoonidest. Keskel asuv vastuvõtuala lukustub nii kapide kui kontoriruumidega, võimaldades liikmete sujuvat liikumist. Kapi ala joondatakse seejärel jalgade pesemise alaga, mis annab märku “kingavabast tsoonist”. Sellest ajast alates on koridor ja lugemissaal, mis viib kolme joogaruumi.

Projekti nimi : Yoga Center , Disainerite nimi : Rashed Alfoudari, Kliendi nimi : The Yoga Center .

Yoga Center  Tervisekeskus

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.