Disainiajakiri
Disainiajakiri
Konsool

Qadem Hooks

Konsool Qadem Hooks on kunstiteos, mille konsoolifunktsioon on inspireeritud loodusest. See koosneb erinevatest värvitud rohelistest vanadest konksudest, mida kasutati koos Qademiga (vana puust muula sadul seljaga) nisu vedamiseks ühest külast teise. Konksud kinnitatakse vana nisu viljalaua külge alusena ja viimistletakse klaaspaneeliga peal.

Projekti nimi : Qadem Hooks, Disainerite nimi : May Khoury, Kliendi nimi : Badr Adduja.

Qadem Hooks Konsool

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.