Disainiajakiri
Disainiajakiri
Aroomi Hajuti

Magic stone

Aroomi Hajuti Magic Stone on palju enamat kui kodumasin, suudab luua maagilise atmosfääri. Selle kuju on inspireeritud loodusest, mõeldes kivile, mis on jõe veega tasandatud. Veeelementi tähistab sümboolselt laine, mis eraldab ülaosa alakehast. Vesi on selle toote põhielement, mis atomiseerib ultraheli abil vett ja lõhnaõli, luues külma auru. Lainekujundus on loodud atmosfääri loomiseks läbi LED-valguse, mis muudab sujuvalt värve. Kaane paitamine aktiveerib mahutavuse nupu, mis juhib kõiki funktsioone.

Projekti nimi : Magic stone, Disainerite nimi : Nicola Zanetti, Kliendi nimi : Segnoinverso Srl.

Magic stone Aroomi Hajuti

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.