Disainiajakiri
Disainiajakiri
Noahoidja

Only Right Here

Noahoidja Alates kaheteistkümnendast sajandist dokumenteeriti esimesed härjavõitlused näitlemise või avaliku vaatemänguna. Tänapäeval on inimeste teadvuse ärkamine sümptom üldisest globaalsest hinnangust, olles jumaliku olemuse osalised, oleme tervik. "Ainult siinsamas" sümboliseerib uut ajajärku, kus toimub agressiivse tegevuse väljasuremine, kehastades endisele kultuuripühale, ja suurt evolutsiooni sammu humanistlikul tasandil.

Projekti nimi : Only Right Here, Disainerite nimi : Alan Saga, Kliendi nimi : Alan Saga.

Only Right Here Noahoidja

See erakordne disain on mänguasjade, mängude ja hobitoodete disainikonkursi plaatinakujunduse auhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema plaatina auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi mänguasjade, mängude ja hobitoodete kujundustöid.

Päeva disainimeeskond

Maailma suurimad disainimeeskonnad.

Mõnikord vajate tõeliselt suurepäraste disainilahenduste loomiseks väga suurt andekate disainerite meeskonda. Iga päev esindab meid eraldiseisev auhinnatud innovaatiline ja loominguline disainimeeskond. Uurige ja avastage originaalset ja loomingulist arhitektuuri, head disaini-, moe-, graafilise disaini ja disainistrateegia projekte kogu maailma disainimeeskondade poolt. Saage inspiratsiooni suurmeistrite disainerite originaalteostest.