Disainiajakiri
Disainiajakiri
Hambakauniteraapia-Salong

Dental INN

Hambakauniteraapia-Salong Projekt "Dental INN" on kavandatud hambaraviasutuseks Viernheimis (Saksamaa) asuva hambakauniteraapia salongina. Projekt kujutab endast hambaraviprotseduuride sisekujunduse uut kontseptsiooni, mille teema on "orgaaniliste vormide ja looduslike struktuuride tervendav toime". Projekt töötati välja peamiselt rahvusvahelise akrediteeritud implantaadihambaarsti dr Bergmanni jaoks. Lisaks hambaravile, nagu spoonid ja pleegitamine, pakuvad dr Bergmann ja tema meeskond muu hulgas implantoloogia sümpoosione paljudele noortele hambaarstidele Euroopas, Aasias ja Aafrikas.

Projekti nimi : Dental INN, Disainerite nimi : Peter Stasek, Kliendi nimi : Dr. Bergmann & Partner, Viernheim, Germany.

Dental INN Hambakauniteraapia-Salong

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.