Disainiajakiri
Disainiajakiri
Dekoratiivne Tekstiil

Lasso

Dekoratiivne Tekstiil Lasso on definitsioonina pikk köis, mille ühes otsas on jooksev silmus. Selle asemel, et inspireerida; see tekstiil on tingitud. Sellel on lisaks mõnele erilisele hõõrdunud kanalile nii eriline puudutus kui ka esteetiline olek, nii et valgus pääseb väga pehmelt läbi. See on pooleldi tööstuslik - pooleldi viimistletud, kootud elektroonilistesse kangastesse ja käsitsi lõigatud. See projekt on kommina väga atraktiivne ja sõltuvust tekitav ning see on olnud minu tekstiilidisaineri karjääri üks peamisi väljakutseid ja avastusi. See projekt on seotud serendipiaga, komistamisega, võimaluste avastamisega, rikkuse ja õnnetustega.

Projekti nimi : Lasso, Disainerite nimi : Cristina Orozco Cuevas, Kliendi nimi : Cristina Orozco Cuevas Studio.

Lasso Dekoratiivne Tekstiil

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.