Disainiajakiri
Disainiajakiri
Boutique & Showroom

Risky Shop

Boutique & Showroom Riskantse poe kujundas ja lõi Piotr Płoski asutatud disainistuudio ja vintage galerii smallna. See ülesanne esitas palju väljakutseid, kuna butiik asub üürimaja teisel korrusel, sellel puudub vaateaken ja selle pindala on vaid 80 ruutmeetrit. Siit sündis idee pindala kahekordistada, kasutades ära nii laes olevat ruumi kui ka põrandapinda. Saavutatakse külalislahke ja kodune õhkkond, isegi kui mööbel on tegelikult lakke tagurpidi riputatud. Riskantne pood on loodud kõigi reeglite järgi (see trotsib isegi raskust). See peegeldab täielikult brändi vaimu.

Projekti nimi : Risky Shop, Disainerite nimi : smallna, Kliendi nimi : Risky Shop powered by smallna.

Risky Shop Boutique & Showroom

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.