Disainiajakiri
Disainiajakiri
Mantel, Mis Võib Olla Muudetav,

Eco Furs

Mantel, Mis Võib Olla Muudetav, Mantel, mis võib olla 7-ühes, on inspireeritud hõivatud karjäärinaistest, kes valivad ainulaadse, ökoloogilise ja funktsionaalse igapäevase garderoobi. Selles tõlgendatakse vana, kuid jällegi trendikat Skandinaavia Rya Rug tekstiili kaasaegsel viisil, mille tulemuseks on sobivad villased rõivad, mis on oma tööomadustelt nagu karusnahad. Erinevus on detailsuses ning looma- ja keskkonnasõbralikkuses. Aastate jooksul on öko karusnahku katsetatud erinevates Euroopa talvekliimates, mis on aidanud selle karvkatte ja teiste hiljutiste tükkide omadusi täiuslikuks muuta.

Projekti nimi : Eco Furs, Disainerite nimi : Heli Miikkulainen-Gilbert, Kliendi nimi : Heli Miikkulainen-Gilbert.

Eco Furs Mantel, Mis Võib Olla Muudetav,

See suurepärane disain on valgustustoodete ja valgustusprojektide disainikonkursi kuldse disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema kuldsete auhindadega pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi valgustustooteid ja valgustusprojektide kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.