Disainiajakiri
Disainiajakiri
Käru Pudelikandja

Baretto

Käru Pudelikandja Viimastel aastakümnetel klaaspudelite vedamiseks kasutatud tavaline plastikkasti, vastupidav, funktsionaalne ja ka ärisuhtlusvahend on taassündinud samade omadustega ka väikesel ratastel liikuval baaril. Baar, pudelihoidja koos väikese tööpinnaga, kõik üheks objektiks, mida saab lõpmatus koguses värve ja kaubamärke laguneda, toodetakse piiratud arvul tükkides. Bränditud plastkarbikute korduvkasutamine annab sellele vintage-tunde, mis on samal ajal moodne. See ei ole ainult ringlussevõtu küsimus, vaid ka funktsiooni ümber tõlgendamine.

Projekti nimi : Baretto, Disainerite nimi : boattiverga studio, Kliendi nimi : boattiverga studio.

Baretto Käru Pudelikandja

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva disainiintervjuu

Intervjuud maailmakuulsate disaineritega.

Lugege uusimaid intervjuusid ja vestlusi disaini, loovuse ja innovatsiooni teemal ajakirjaniku ning maailmakuulsate disainerite, kunstnike ja arhitektide vahel. Vaadake kuulsate disainerite, kunstnike, arhitektide ja uuendajate uusimaid disainiprojekte ja auhinnatud kavandid. Avastage uusi teadmisi loovuse, innovatsiooni, kunsti, disaini ja arhitektuuri kohta. Tutvuge suurepäraste disainerite disainiprotsessidega.