Disainiajakiri
Disainiajakiri
Istekoht Transiitreisijatele

Door Stops

Istekoht Transiitreisijatele Door Stops on disainerite, kunstnike, ratturite ja kogukonna elanike koostöö, et täita tähelepanuta jäetud avalikud ruumid, näiteks transiidipeatused ja vabad partiid, istumisvõimalustega, et muuta linn meeldivamaks kohaks. Ühikutele on kavandatud pakkuda olemasolevale ohutumat ja esteetiliselt meeldivat alternatiivi. Sellega on infundeeritud kohalike kunstnike tellitud suured avaliku väljapaneku väljapanekud, mis pakuvad sõitjatele hõlpsasti tuvastatavat, turvalist ja meeldivat ooteala.

Projekti nimi : Door Stops, Disainerite nimi : Craig L. Wilkins, Kliendi nimi : Detroit Community Design Center.

Door Stops Istekoht Transiitreisijatele

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.