Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ajakiri

Going/Coming

Ajakiri Lähte- ja saabumiste idee põhjal on see ajakiri jagatud kaheks osaks: minek / tulek. Going on seotud Euroopa linnade, reisielamuste ja näpunäidetega välismaale minekuks. Igas väljaandes on kuulsuste pass. "Rändurite vabariigi" pass sisaldab isikuandmeid selle isiku ja tema vestluse kohta. Tulekul on mõte, et parim reis on koju naasmine. See räägib kodukaunistamisest, toiduvalmistamisest, meie perega tehtavatest tegevustest ja artiklitest, et oma kodu paremini nautida.

Projekti nimi : Going/Coming, Disainerite nimi : Catarina Jordão, Kliendi nimi : .

Going/Coming Ajakiri

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.