Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kohvikomplekt

Relax

Kohvikomplekt Komplekti peamine eesmärk on ergutada suhete toitumist. Selle eesmärk on tuua tagasi kohvijoomise vanad traditsioonid tänapäeva kiires maailmas. Tööstusbetooni ja õrna portselani ansambel loob ebahariliku kontrasti ja erinevad tekstuurid rõhutavad üksteist. Komplekti suhte tugevdav eesmärk avaldub esemete täiendavates vormides. Kuna tassid ei saa iseseisvalt seista, soovitab kohvikomplekt inimestel kohvi joomise ajal vaid üksteisega vestelda, kui need asetatakse ühiskasti.

Projekti nimi : Relax, Disainerite nimi : Rebeka Pakozdi, Kliendi nimi : Pakozdi.

Relax Kohvikomplekt

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.