Disainiajakiri
Disainiajakiri
Kraanikausi Segisti

Smooth

Kraanikausi Segisti Sileda kraaniga kraanisegisti disain on inspireeritud silindri kõige puhtamas vormis, muutes selle loomulikuks tagajärjeks torule, kus see voolab, kuni kasutajani jõuab. Kavatsesime dekonstrueerida tavalised keerukad vormid, mis sellisel tootel on, saades ühtlase silindrilise ja üsna minimalistliku vormi. Liinide tekitatud klanitud ilme muutub üsna üllatavaks, kui see objekt täidab oma kasutajaliidese funktsiooni, sest see on mudel, mis ühendab dünaamilise disaini ja kraanisegisti täiusliku funktsionaalsusega.

Projekti nimi : Smooth, Disainerite nimi : Ctesi - Barros & Moreira, SA, Kliendi nimi : Ctesi - Barros & Moreira, S.A..

Smooth Kraanikausi Segisti

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.