Disainiajakiri
Disainiajakiri
Multifunktsionaalne

oUeat

Multifunktsionaalne Bruna Vila ja Núria Motjé ühiselt asutatud nuun kids design kujundab ja toodab multifunktsionaalset mööblit lastele, spetsiaalses reas sarnaste vanustega kaksikute või õdede-vendadega kodudele. Puust ja valgest tahvli viimistlusest valmistatud kollektsioon on pühendatud lastele vanuses 6 kuud kuni 10 aastat ja see on loodud loovuse ja mängu stimuleerimiseks, mis on lapsepõlve peamine tegevus. Lisaks saab seda mööblit pidevalt ringlusse võtta ja taaskasutada ning see võtab võimalikult vähe ruumi, et kohandada seda iga hetke vajadustega.

Projekti nimi : oUeat , Disainerite nimi : nuun kids design, Kliendi nimi : Nuun kids design.

oUeat  Multifunktsionaalne

See suurepärane disain on pronksi disaini auhinna võitja arhitektuuri, hoonete ja ehitiste kujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema pronksi auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, innovaatilisi, originaalseid ja loomingulisi arhitektuuri-, hoonete ja rajatiste kujundamise töid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.