Disainiajakiri
Disainiajakiri
Näituse- Ja Läbirääkimisruum

All Love in Town Sales Center

Näituse- Ja Läbirääkimisruum Äripind võib olla ka ettevõtlusele suunatud tegevusala, mis on täis kunsti ja esteetikat, nagu ka teater ja muuseum. Nii mõnedki disainerid pole kunagi mõelnud, et inimeste ja ümbruse intensiivne ühendamine muutub nii oluliseks, kui me kunagi oodata oskasime. Lõime siseruumi, mis lõi inimestega sellesse sisenemisel akordi sisse, kasutades kõige paremini odavaid materjale - lambipirne, Ping Pongi ja jõuluehituspallikesi. sel ajal kogu tööstuses omapärase disaini tõttu.

Projekti nimi : All Love in Town Sales Center, Disainerite nimi : Raynon Chiu, Kliendi nimi : Taiwan DaE International Design Career.

All Love in Town Sales Center Näituse- Ja Läbirääkimisruum

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.