Disainiajakiri
Disainiajakiri
Büroopind

C&C Design Creative Headquarters

Büroopind C&C Designi loominguline peakorter asub postindustriaalses töökojas. Selle hoone on ümber ehitatud punastest tellistest tehasest 1960. aastatel. Arvestades hoone praeguse olukorra ja ajaloolise mälu kaitsmist, on projekteerimismeeskond püüdnud anda endast parima, et sisekujunduses ei kahjustataks algset ehitist. Sisekujunduses kasutatakse palju kuuse ja bambust. Ruumide avamine, sulgemine ja vahetamine on nutikalt välja mõeldud. Eri piirkondade valgustuskavandid peegeldavad erinevat visuaalset keskkonda.

Projekti nimi : C&C Design Creative Headquarters, Disainerite nimi : Zheng Peng, Kliendi nimi : C&C Design Co.,Ltd..

C&C Design  Creative  Headquarters Büroopind

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.