Disainiajakiri
Disainiajakiri
Ümberkujundatavad Kohvitoolid Ja Puhketoolid

Twins

Ümberkujundatavad Kohvitoolid Ja Puhketoolid Kaksikute kohvilaua kontseptsioon on lihtne. Õõnes kohvilaud hoiab sees kaks täispuidust istmeosa. Laua parem ja vasak pind on tegelikult kaaned, mida saab istmete väljatõmbamise võimaldamiseks laua põhiosast välja tõmmata. Istmetel on kokkupandavad jalad, mida tuleb tooli õiges asendisse pööramiseks pöörata. Kui tool või mõlemad toolid on väljas, lähevad kaaned laua taha tagasi. Kui toolid on väljas, töötab laud ka tohutu panipaigana.

Projekti nimi : Twins, Disainerite nimi : Claudio Sibille, Kliendi nimi : MFF.

Twins Ümberkujundatavad Kohvitoolid Ja Puhketoolid

See hämmastav disain on hõbedase disainiauhinna võitja moe-, rõiva- ja rõivakujunduskonkursil. Kindlasti peaksite nägema hõbepreemiaga pärjatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi moe-, rõivaste ja rõivaste kujundustöid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.