Disainiajakiri
Disainiajakiri
Linnalogistika

link

Linnalogistika Link on sünkroniseeritud linnalogistika süsteem, mis kasutab ära olemasolevat ühistranspordi infrastruktuuri. Süsteem võimaldab lasti sujuvat ja jätkusuutlikku jaotamist linnas. See on võrk, mis ühendab konsolideerimiskeskuste, naabruses asuvate hoiuruumide ja kohalike ettevõtete vahel robotite, elektrisõidukite parki. Busside ja trammide jälgimisega liiguvad sõidukid linnast läbi liiklust segamata. Link süsteem lühendab turustuskaugusi, vähendades seeläbi vajadust veoautode järele ja avades tarnevõimalused viimase poole miili jaoks.

Projekti nimi : link, Disainerite nimi : Ayelet Fishman, Kliendi nimi : Ayelet Fishman.

link Linnalogistika

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.