Disainiajakiri
Disainiajakiri
Digitaalne Käekell

PIXO

Digitaalne Käekell Selle kontseptsiooni eesmärk on mehaanilise kella "veerevate numbrite" digitaliseerimine 70ndatel. Täieliku punktmaatrikskuva abil suudab PIXO näidata ladusaid animeeritud "veerevaid" numbreid. Erinevalt teistest tõukurpuksiiridega digitaalsetest kelladest on PIXO-l ainult pööratav kroon kõigi režiimide kasutamiseks, sealhulgas: kellaaja režiim, maailma aeg, stopper, 2 äratust, tunnine kellaaeg ja taimer. Üldine kujundus on suunatud inimestele, kellele meeldib uue teostusega digitaalne kraam. Erinevad värvikombinatsioonid ja unisex ümbrise disain sobivad erinevatele kasutaja eelistustele.

Projekti nimi : PIXO, Disainerite nimi : PIXO TEAM, Kliendi nimi : PIXO LIMITED COMPANY.

PIXO Digitaalne Käekell

See hea disain on pakendikujunduskonkursi disainiauhinna võitja. Kindlasti peaksite nägema auhinnatud disainerite disainiportfelli, et avastada palju muid uusi, uuenduslikke, originaalseid ja loomingulisi pakendikujunduse teoseid.

Päeva kujundus

Hämmastav disain. Hea disain. Parim disain.

Head kujundused loovad ühiskonnale väärtust. Iga päev esitleme spetsiaalset disainiprojekti, mis demonstreerib disaini tipptasemel. Täna on meil hea meel näidata auhinnatud disainilahendust, mis teeb positiivse vahe. Esitleme iga päev rohkem suurepäraseid ja inspireerivaid kujundusi. Külastage meid kindlasti iga päev, et nautida uusi häid disainitooteid ja projekte maailma suurimatelt disaineritelt.